آرزوی یک هوادار عاشق و همت مسوولان

آرزوی یک هوادار عاشق و همت مسوولان

امید ، جوانی اخلاق‌گراست که در سایه ایمان و توکل به خدا، زندگی زیبا و آرامی را برای خود رقم زده است و همواره شاکر داشته هایی است که پروردگارش به او عطا نموده است

یک‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی ریز پاد

آرزوی یک هوادار عاشق و همت مسوولان

تاریخ و ساعت انتشار: سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ | 23:541 نظركد خبر :

ریز پاد : امید جعفری نسب ، جوانی  اخلاق‌گراست  که در سایه ایمان  و توکل به خدا، زندگی زیبا و آرامی را برای خود رقم زده است و همواره شاکر داشته هایی است که پروردگارش به او عطا نموده است

آرزوی امید رسیدن به پست ،پول و شهرت  نیست بلکه موفقیت و سربلندی نام شهرستان خود  " جم" است . آرزویی که  برایش در کنار مستطیل سبز فوتبال خلاصه شده است.

امید تا پیش از حضور تیم فوتبال پارس جم در لیگ دسته اول فوتبال کشور، یک طرفدار دو آتیشه پرسپولیس بود اما عشق و علاقه  او به  دیار خود باعث شده بود  تا امید با بجان خریدن سختی های ویلچر نشینی ، هر هفته مسافت 50 کیلومتری از روستای حسین آباد بخش ریز  را تا ورزشگاه تختی ، جهت تماشا و تشویق تیم محبوب خود  "پارس جنوبی جم" بپیماید.

او هر چند به لحاظ برخی محدودیت های جسمی توانایی فوتبال بازی کردن ندارد اما فوتبال را به خوبی می فهمد و تمامی اخبار و رویدادهای این ورزش و تیم پارس جنوبی جم را دنبال می کند .
امید دوست دارد حالا که تیمش به لیگ برتر رسیده باز هم همانند لیگ دسته اول  در کنار تیمش باشد.او همچنین  از عشق و علاقه به مهدی تارتار و از دعاهایش که همواره بدرقه تیم فوتبال  پارس جم است، می گوید:می خواهم با حضورم درورزشگاه باعث خوشحالی و هم دلی بیشتر همشهریان در جهت حمایت همه جانبه از تیم شهرمان گردم.

امید قدردان هوادران با فرهنگ جمی است که همواره برای او احترام خاصی قایل هستند .امیدی که می تواند نماد همبستگی  تماشاگران و عشق و علاقه  هواداران به تیم شهر و دیارمان باشد.جوانی که  با نگاهی عمیق به ظرفیت های اخلاقی  و با پایبندی اش به مبانی اعتقادی ، محدودیت جسمی را به بند کشید است .

اکنون چه زیباست مسئولان عزیز با همت خود، موانع را جهت حضور افراد علاقمندی نظیر امید ،در مکانی مناسب هموار سازند تا  فنس ها مانع نگاه لذت بخش آنان بر آرزوهایشان  نباشد.

نوشته شده توسط : دوست امید


mr_mansouri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ گفته:

بسیار زیبا و نیک....


دیدگاه خود را بیان کنید