انتقاد امام جمعه از استخدام منشی‌های خانم پروازی در شرکت‌های جم

انتقاد امام جمعه از استخدام منشی‌های خانم پروازی در شرکت‌های جم

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی ریز پاد

انتقاد امام جمعه از استخدام منشی‌های خانم پروازی در شرکت‌های جم

تاریخ و ساعت انتشار: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ | 13:460 نظركد خبر :

به گزارش ریز پاد ، حجت‌الاسلام محمد گنجی چهارشنبه‌شب در نشست مسئولان شهرستان جم اظهار داشت: ماه رمضان ماه برکت و رحمت و مغفرت است و امیدواریم از برکات این ماه عزیز بهره معنوی کافی را برده باشیم.

وی افزود: مهم‌ترین وظیفه مسئولان و متولیان امور در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف، بهبود کیفیت خدمات‌رسانی است و باید با جان و دل برای جلب رضایت خاطر مردم گام برداریم. امام جمعه جم با تاکید بر لزوم راه‌اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در جم خاطرنشان کرد: پیگیری مسئولان مربوطه در این زمینه باید بیشتر و موثرتر شود.

گنجی تصریح کرد: ایجاد اشتغال نیروهای بومی در شرکت‌های نفت و گاز شهرستان لازم است که البته برخی شرکت‌ها در این زمینه هیچ همکاری ندارند.

وی از استخدام منشی‌های خانم پروازی در شرکت‌های مستقر در شهرستان جم خبر داد و گفت: برخی شرکت‌های منطقه منشی خانم برای دفاتر از شهرهای بزرگ استخدام کرده و به آنها خوابگاه و امکانات پروازی می‌دهند در حالی که حاضر نیستند از جوانان تحصیلکرده شهرستان استفاده کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جم و دبیر نظام مشارکت استان بوشهر نیز در این جلسه با تقدیر از خسرو حسینی (رئیس سابق بهزیستی جم) و یادآوری اهداء اعضا بدن فرزند مرگ مغزی وی از خدماتش تقدیر کرد. محمد کارگر در ادامه به معرفی نظام مشارکت استان پرداخت و یادآور شد: نظام مشارکت در همه شهرستان‌ها تشکیل شده و به‌زودی به‌صورت فعال و هدفمند بستر مشارکت مردم را فراهم می‌کند./فارسدیدگاه خود را بیان کنید