نشست خبری دکتر احمدی با رسانه های شهرستان جم

نشست خبری دکتر احمدی با رسانه های شهرستان جم

سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی ریز پاد

نشست خبری دکتر احمدی با رسانه های شهرستان جم

تاریخ و ساعت انتشار: شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ | 18:085 نظركد خبر :

به گزارش ریز پاد به نقل از آوای جم؛دومین نشست خبری دکتر احمدی نماینده مردم شهرستانهای دیر کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه شهرستان جم در محل سالن کنفرانس شهرداری جم برگزار گردید.

در مورد رسانه ها،در اعتقادم تغییر نگرش دادم

دکتر احمدی در این دیدار گفت در دوسال ابتدایی نمایندگی اعتقادم این بود که اگر کار برای خداست نیاز به رسانه ای کردن نیست و مردم خودشان بالاخره متوجه عملکردم خواهند شد.

اما زمانی که دیدم مردم علاقمندند عملکرد نماینده شان را ببینند  در اعتقادم تغییر نگرش دادم و سعی کردم ارتباط مناسب تری از طریق رسانه ها با مردم داشته باشم.

درخصوص سفرهای استانی،نگاه روحانی در امتداد احمدی نژاد است.

نماینده شهرستانهای جنوبی استان بوشهر در مجلس گفت تفاوت سفرهای روحانی و احمدی نژاد در این بود که قبل از احمدی نژاد این گونه سفرهای استانی مرسوم نبود و به همین دلیل کارشناسان دولت پروژه های زیربنایی بسیار زیادی را واجد قرار گرفتن در لیست مصوبات می دانستند و نگاهشان این بود که باید پروژه ها شروع شوند و در آینده تکمیل گردند.اما دولت روحانی تجربه دولت احمدی نژاد را قبل از خود دارد اما با توجه به شرایط اقتصادی فعلی تعداد پروژه های کمتری در سفر روحانی پیش بینی می شود اما در واقع نگاه روحانی در امتداد احمدی نزاد است.

احمدی گفت البته من این کار دولت دکتر روحانی را تحسین می کنم.

سفر دکتر روحانی،تامین اعتبار قطعی پروژه های نیمه تمام قبلی است.

این نماینده مجلس گفت هشتاد درصد پروژه های مصوب در سفر دولت،در واقع پروژه های نیمه تمام قبلی است که الان تامین اعتبار قطعی شده اند و امیدواریم اعتبار ان تخصیص یابد.

16.5 میلیارد تومان در حساب شرکت پالایش گازفجرجم مربوط به ترمیم جاده جم به ریز است

عضو کمیسیون انرژی مجلس  در خصوص جاده جم به ریز گفت این جاده قرار است توسط دو شرکت گاز و نفت ایران ترمیم و اصلاح شود که شرکت ملی گاز سهم خود را که مبلغ 16.5 میلیارد تومان است را به حساب شرکت پالایش گاز فجرجم ریخته که مطالعات آن آغاز شده و قرار است در مسیرهای 5 کیلومتری مطالعه و ترمیم و اصلاح شود.

درمورد درمانگاه تامین اجتماعی جم نمی توانم پاسخ مثبت یا منفی بدهم.

نماینده مردم شهرستانهای دیر کنگان جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت احداث درمانگاه تامین اجتماعی گفت با معاونت درمان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر صحبت هایی داشته ام و در تلاشیم تا نظر رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور را در خصوص اخداث درمانگاه جم جلب نمائیم. اما در حال حاضر نمی توانم پاسخ مثبت یا منفی بدهم.

شهر شدن بهارستان از الویت های کاری من است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه حق بهارستان است که به شهر تبدیل شود گفت این موضوع از الویت های کاری بنده است که مکاتبات زیادی در این خصوص داشته ام و در همین راستا دو هفته پیش در جلسه ای با امیری معاون وزیر کشور در خصوص لایحه تقسیمات کشوری صحبتی داشته ام و ایشان قول داده اند که تا یکماه آینده اصلاحاتی را در لایحه اعمال نموده و آنرا به جریان بیندازند.

راه های روستایی بخش ریز در الویت های وزارتخانه قرار گرفته است.

نماینده مردم گفت در بازدیدی که معاون راههای روستایی وزارت مسکن و شهرسازی از راههای بخش ریز داشتند از وضعیت راهها بسیار ناراحت شدند و قول اعتبار مناسب برای راههای ریز به دوراهک و ریز به دژگاه داده اند.

ساختمان دانشکده فنی مهندسی جم در پیچ و خم تغییرات در وزارت علوم فراموش شد.

دکتر احمدی گفت در دولت قبل کارهای خوبی برای شروع بکار پروژه ساخت دانشکده فنی مهندسی جم انجام شد و با ارتباطی که دکتر محمدی زاده و یکی از معاونین وزارتخانه بر قرار کرده بودند روند خوبی در حال طی شدن بود که با تغییرات در دانشگاه خلیج فارس و وزرات علوم این موضوع به فراموشی سپرده شد.

وی تصریح کرد،تلاش کردیم در مصوبات سفر هیئت دولت این موضوع را بگنجانیم که نفت بدلیل وضعیت اقتصادی کشور،زیر بار این تعهد نرفت.

به اجرایی شدن مصوبات مربوط به شهرستان جم خوشبینم.

نماینده مردم شهرستانهای دیر کنگان جم و عسلویه گفت با توجه به اینکه مصوبات مربوط به شهرستان جم در تعهد وزارت نفت است به تخصیص اعتبار و اجرایی شدن آن بسیار خوشبینم.

وی افزود در خصوص طرح آبخیزداری و آبخوانداری بجز 57 میلیارد مصوب دولت، پنج میلیارد نیز بصورت جداگانه از طریق سازمان منابع طبیعی گرفته ایم که قرار است در این هفته مدیرکل منابع طبیعی استان نسبت به عقد قرارداد آن با وزارتخانه اقدام نماید.

مخالف برگزاری انتخابات بصورت استانی هستم

شیخ موسی احمدی گفت مخالف برگزاری انتخابات بصورت استانی هستم زیرا این طرح هزینه سنگینی بر کاندیداها وارد می کند و از طرفی نخبگانی که در شهرها و روستاهای کوجک هستند امکان عرضه خودشان را ندارند

وی گفت این طرح موجبات محروم تر شدن روستاها و نقاط دوردست می شود.

آنچه دکتر احمدی تلویحا پذیرفت.

دکتر احمدی گفت واتساپ نرم افزار مناسبی است

وی تلویحا از اعتراضات به کنسرت لیان دفاع کرد.

دکتر احمدی بدون اشاره مستقیم،به نوعی حرکت چند تن از نمایندگان مجلس در مخالفت با صحبت های مطهری را مناسب دانست.


ناشناس در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ گفته:

مردم استان بوشهر بیچاره و بدبخت هستن . نماینده هایی که هیچ کاری به این استان فلاکت زده و مهاجر پذیر و تصمیم پذیر نمیکنن نماینده ایی هم که شماها باشین حال و روزش معلومه.ازکجاش بگم از شمال تاجنوبش همش بدبختن. نماینده نماینده .تخته کن در این مجلس رو

حسن در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۲ گفته:

موسی احمدی نماینده کسانیست که ازش سود می برند. چرا باید نماینده ای داشته باشیم که نمی خواهد از حق مردم دفاع کند؟

ناشناس در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ گفته:

از ماست که بر ماست.

احمد در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۴ گفته:

ای کاش همون قیصر بود که حداقل یقه ش میگرفتیم دیگه ازمون شکایت نمیکرد.این بابا که نمیشه حتی ازش انتقاد کرد

شهروند در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ گفته:

دیگه بدبخت چکار کنه..این همه تلاش این همه اعتبار..نماینده های قبلی که هیچ کار نکردن این که بدبخت این همه زحمت میکشه قدرش نمیدونیم


دیدگاه خود را بیان کنید