اعزام 440 دانش‌آموز دختر شهرستان جم به مناطق عملیاتی

اعزام 440 دانش‌آموز دختر شهرستان جم به مناطق عملیاتی

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی ریز پاد

اعزام 440 دانش‌آموز دختر شهرستان جم به مناطق عملیاتی

تاریخ و ساعت انتشار: چهار‌شنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ | 13:511 نظركد خبر :

به گزارش ریز پاد به نقل از فارس ، عبدالرضا ریزی بعد از ظهر امروز در آیین اعزام دانش‌آموزان دختر شهرستان جم به مناطق عملیاتی و اردوهای راهیان نور اظهار داشت: دفاع مقدس از مقاطع مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است و تشریح دستاوردهای دوران حماسه و ایثار باید مورد تاکید قرار گیرد.

فرمانده سپاه شهرستان جم خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می‌کند که فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه کمرنگ کند، باید مواظب و مراقب باشیم و همه کسانی که به این مناطق اعزام می‌شوند، قدر خود را بدانند و مطمئن باشند که شهدا برای آنها دعوتنامه فرستاده و از آنها استقبال و پذیرایی می‌کنند.

وی از اعزام 440 دانش‌آموز دختر شهرستان جم به مناطق عملیاتی خبر داد و تصریح کرد: کاروان راهیان نور شهرستان جم امروز با 440 دانش‌آموز در قالب 10 دستگاه اتوبوس راهی سرزمین نور شدند که به مدت سه روز دانش‌آموزان از مناطق عملیاتی جنوب کشور دیدن می‌کنند.

رئیس آموزش و پرورش جم نیز با گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش‌آموز یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی دوران دفاع ‌مقدس است. سیدعلیرضا سجادی‌زاده گفت: حضور دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی آنان با فضای معنوی شهید و شهادت، یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی خطاب به دانش‌آموزان اظهار داشت: شما به عنوان سفیران شهرستان جم به این مناطق اعزام می‌شوید سعی کنید حداکثر بهره‌برداری از این سفر معنوی داشته باشید.


سلام دیّر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۰۱ گفته:

سلام. موفق باشید. دیر بحرانی


دیدگاه خود را بیان کنید